Aktuality < O nás < Home

Aktuality

Poďakovanie za spoluprácu, PF 2022

26 .12. 2021 Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru v uplynulom roku. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu a prajeme úspešný rok 2022. Kolektív ATG Slovakia s.r.o.


zobrazit dokument

Pozvánka na školenie personálu v oblasti NDT metódou UT level 1,2 v Košiciach

17 .08. 2021 V termíne od 20.9.2021 do 8.10.2021 realizujeme kurz v oblasti NDT podľa EN ISO 9712 kontola metódou ultrazvukovou stupeň 1, 2 v Košiciach.

Podrobné informácie ohľadom kurzu Vám rado poskytne naše školiace stredisko.

Aktuálny stav

18 .01. 2021 Vážení zákazníci, naša spoločnosť ATG Slovakia s.r.o. v súčasnej pandemickej situácii sleduje aktuálne dianie, stav a nariadenia vlády SR a tomu prispôsobuje plány, termíny a jednotlivé služby v oblasti obchodu, služieb a vzdelávania NDT (priebeh štandardných NDT školení). Poskytovanie niektorých týchto služieb prebieha alternatívnym spôsobom. V prípade potreby sa informujte o spôsobe realizácie priamo v spoločnosti.

Spoločnosť ATG Slovakia s.r.o zaviedla a neustále striktne dbá na dodržiavanie prísnych hygienických opatrení a obmedzila vstup a pohyb v priestoroch spoločnosti za účelom ochrany zdravia zákazníkov a zamestnancov ATG Slovakia s.r.o.

Kvalifikačné kurzy NDT personálu Level III v zmysle ISO 9712.

20 .10. 2020 Dovoľujeme si Vás upozorniť na realizáciu kvalifikačných kurzov NDT personálu Level III. v metódach: Kontrola ultrazvukom, skúšanie kapiárnymi metódami a vizuálna kontrola. Miesto konania kurzu: ATG Slovakia s.r.o. Trenčianska Turná. Všetky kurzy realizujeme za zvýšených hygienických opatrení v súlade s nariadeniami a odporúčaniami vlády a krízového štabu Slovenskej republiky. Maximálny počet účastníkov na kurze je 5 osôb, Na prípadné otázky Vám radi odpovedia pracovníci školiaceho strediska.


ATG Slovakia s.r.o. poskytuje svoje služby vo všetkých oblastiach aj počas aktuálnej pandémie.

24 .04. 2020 Vážení zákazníci, týmto si Vás dovoľujme informovať, že ATG Slovakia s.r.o. naďalej poskytuje všetky svoje služby v plnom rozsahu a dôrazne pri tom dbá na splnenia podmienok vyplývajúcich z nariadení vlády a krízového štábu Slovenskej republiky. V prípade záujmu o poskytnutie ďalších informácií a našich služieb nás prosím neváhajte kontaktovať.Zobraziť všetky aktuality
ATC Balteau Colenta Chemetall VisiConsult
Labino Phoenix Rohmann Socomate Sonatest